Zákaz kopírování všech příběhů!!!
Všechny reklamy dávejte do komentů ZDE!

Srpen 2011

Krásný ale drahý panenky

28. srpna 2011 v 11:26 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Upírka:

Vysoká 16"(40cm), je celokloubová, má vyměňovací chodidla - rovná a pro boty na podpatku, vyměňovací oči, je paruková - velikost paruček 6-7.
Ve výbavě má: šaty, rukávky vysoké punčochy, nízké punčochy, náhrdelník, černé cvočkové boty, nasazovací upíří zuby, černá paruka a žluté oči.
Cena: 4 490 Kč
A tady jsou obrázky: Lady Onyx:

Lady Onyx byla vyrobena v limitované edici 500 kusů.
Vysoká 16"(40cm), celokloubová, je paruková - velikost paruček 6-, panence jdou měnit i oči.
Panenka má na sobě saténovou sukni, korzet, bolerko, klobouček, kalhotky, silonky a černé kotníčkové kozačky.
Součástí balení je i platinová paruka.
Cena: 4 490 Kč
A teď obrázky:

Red Velvet:

Red Velvet byla vyrobena v limitované edici 497 kus, edice už je u výrobce vyprodaná.
Vysoká 16"(40cm), celokloubová, je paruková - velikost paruček 6-7.
Panenka má na sobě sametovou sukni, body, korzet, frak, punčochy a klobouček.
Součástí balení je i černá paruka.
Cena: 4 490 Kč
A teď obrázky:

Debut:

Vysoká 16"(40cm), je celokloubová, má vyměňovací chodidla -rovná a pro boty na podpatku, vyměňovací oči, je paruková - velikost paruček 6-7.
Panenka má ve výbavě dva oblečky - školní uniformu - černé sako, bílá košile, kravata, skládaná sukýnka, podkolenky a černé boty s rovnou podrážkou a gothický obleček - šaty s volánovou sukní, černý sametový frak, nadkolenky, černý náhrdelník a černé šněrovací kotníčkové kozačky na podpatku. Součástí balení jsou i dvě paruky - blond a černá.
Cena: 4 490 Kč
A teď obrázky:

A to je asi dneska vše. Jaká se vám nejvíc líbila? Já se upřímně nedokážu rozhodnout. Ale nejspíš ta poslední.

Emily Doll

23. srpna 2011 v 6:32 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Našla jsem úplně náhodou tuhle stránku. Že je tahle panenka hrozně hezká. A jak má ty ouška. Škoda jen že stojí tolik. I když j to dost známá značka tak co se dá čekat žeSmějící se. Ale i tak...
http://www.capricornix-dolls.com/capricornix-dolls/eshop/23-1-Ashton-Drake-Galleries/55-2-Emily-the-Strange/5/276-Emily-the-Strange

Emily The Strange Lost day-Trailer

22. srpna 2011 v 19:19 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Tak tady máte trailer na komix Emily The Strange Lost Days (Ztracené dny)Usmívající se

Emily the Strange

18. srpna 2011 v 20:17 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Emily the Strange je značka oblečení. Poprvé ji nakreslil Rob Reger v USA. Napsalo se i několik komixů Emily the Strange mezi ně např. patří Lost Days neboli Ztracené dny. Emily je třináct a narodila se 13.května v pátek třináctého. Na sobě má černé šaty do kterých se zřejmě vejde nekonečno věcí, někdy černé silonky a bílé boty od značky Mary Jane. Většinou je zobrazována s červeným prakem nebo se svými čtyřmi černými kočkami Mystery, Sabbath, Miles a Nee Chee od kterých se nehne ani na krok. Podle jednoho komixu se ale prý původně jmenovali Kabát, Klíčník, Správcová a toho posledního nevim xD. Každá z nich má taky poznávací znamení podle kterého je rozeznáš. Mystery má místo oka hvězdu, Sabbath má natrhnuté ucho, Miles místo oka X a Nee Chee černobílí pruhovaný ocas. Já upřímě mám tuhle značku ráda a i komixy s ní a můžu je všem do poručit Smějící se.

Evanescence-Lithium

17. srpna 2011 v 15:39 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Tahle písnička je naprosto úžasná. I atmosféra videoklipu je nádherná. Svůj názor napište do komentářů.Usmívající se

Pauza

12. srpna 2011 v 21:35 | Půlnoční Víla Lea |  Informace
Zítra odjíždim na chatu takže tady nebudu. Vrátim se asi v úterý. Temná Víla Terka zejtra odjíždí na Slovensko a nebude tady až do konce prázdnin. Takže náš blog čeká taková malá pauzaSmějící se. Tak se mějte. Půlnoční Víla Lea

Diplom a Animačka pro mně :3

10. srpna 2011 v 19:11 | Temná Víla Terka |  Články
Ahojky tak jsem vyhrála diplomek a animačku tak vám sem obojí dám vypadají moc pěkně...:3

Kanon Wakeshima

9. srpna 2011 v 20:04 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Kanon Wakeshima je podle mě skvělá zpěvačka. Její písně jsou moc krásné a díky zvuku čela nabírají na tajemnosti. Tady máte o ní nějaké základní informace a dva její videoklipy.

Jméno: Kanon Wakeshima
Znamení zvěrokruhu: rak
Datum narození: 7.7. 1988
Věk: 23
Módní styl: Lolita
Krevní skupina: A
Koníčky: ráda kreslí,zpívá, a od svých tří let hraje na čelo


Tokyo mew mew bleskovka

6. srpna 2011 v 16:55 | Temná Víla Terka |  Soutěže
1.bleskovka
Jak se správně jmenuje dívka uprostřed?
A:Vanesa
B:Mint
C:Ichigo
D:Zakuro
Vyhrává ten kdo první napíše zprávnou omžnost do komentářů a obdrží diplom s čím koliv.. :D

Co můžete čekat ještě tento měsíc srpen 2011

6. srpna 2011 v 16:41 | Temná Víla Terka |  Informace
Zdravím.Chci se zeptat jesli se vám líbí tenhle dess prosím okomentujte to já vím že nám sem lidi chodí ale nekomentují nám to tu a já pak nevím jestli se vám to líbí nebo ne a taky vám musím oznámit že 13.8. jedu na Slovensko možná dám nějaké články dopředuco budu pryč nevím jistě taky doufám že moje kamarádka Lea sem bude dávat pravidelně články a videa počas co tu nebudu protože jestli sem nebude nic přidávat zase nám klesne návštěvnost na 0 a nerada to s Leou rozhýbávám taky mně napadlo že vám sem dám nějakou bleskovku nebo tak protože jsem viděla že hodně blogů má takhle bleskovky a většinou se do toho nějací lidé zapojují tak se těště každou chvíli jsem přibide první bleskovka také se můžete těšit na nový příběh který bude na pokračovaní s názvem Budeme se ještě někdy přátelit také moje kamarádka Lea má rozepsaný příběh pokud si chcete přečíst první kapitolu klikněte ZDE a hlavně já to okomentujte prosím dala si s tím práci a myslím že to má velice pěkně napsané tak dobře to je prozatím všechno těšte se na tu bleskovku a na příběh a doufám že i na pokračovaní příběhu mé kamarádky.Protože mně se moc líbí tak se mějte.

Kanon Wakeshima (videjko)

6. srpna 2011 v 12:05 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Tahle zpěvačka je naprosto úžasná. Mám jí moc ráda. Tady máte jeden její videoklip.

Pohádková Víla postup

6. srpna 2011 v 12:00 | Temná Víla Terka |  videa
Ahojky chtěli byste vypadat alspon trochu jako pohádková víla?Tak se podívejte na toto video které vám ukáže jak na to určitě se vyplatí.Já osobně bych byla radši nějaká lesní víla (na tu taky máte video) ale někdo má radši ty pohádkové a proto vám sem dávám tohle videjko...:)

Videjko a omluva

4. srpna 2011 v 17:49 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Ahoj všichni kdo ještě chodít na náš blog. Vím že jsem tady hodně dlouho nebyla al nměla jsem nápady. Navíc mi poslední dobou nebylo moc dobře. Budu se snažit sem něco přidávat. Jako omluvu tady máte videjko. Je to zase ta holka co se líčí na různé masky. Tentokrát za upírku. Vypadá tam fakt moc dobře tak s koukněte. MrkajícíUsmívající se

Higurashi no Naku Koro ni - Last Resort

2. srpna 2011 v 13:47 | Temná Víla Terka |  videa

Dessing a omluva

2. srpna 2011 v 3:34 | Temná Víla Terka |  Informace
Ahoj.Tak vím poslední dobou na tenhle blog já i Lea kašleme a vím že bysme měli přidávat články které mají alspon 12 řádků ale slibuju že se pokusím o příběh nebo povídku nebo něco podobného tak snad se vám bude líbit :) a pokud tady nejste poprvé tak jste si museli všimnout že jsem sem udělala dessing tak jak se vám líbí napiště komentář prosím....nikdo nám tu nepíše komenty a my pak nevíme jestli se vám tady vůbec líbí a dost by nás to zajímalo teda alspon mně.....tak pište komentáře děkuju vaše Temná Víla Terka...
Doufám že tento blog ještě někdy navštívíš.