Zákaz kopírování všech příběhů!!!
Všechny reklamy dávejte do komentů ZDE!

Březen 2012

Nová knížka

26. března 2012 v 21:38 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak jsem dneska byla v knihkupectví (co jiného se u mě dá čekat). No a za ty peníze co sem dostala k svátku jsem si koupila novou knížku. Percy Jackson Bitva o labyrint. Já sem ty předchozí díly četla online ale tenhle poslední díl sem nenašla, tak jsem si řekla že si ho koupím, a po čase si třeba pořídím i ty předchozí díly. Ale ty peníze stály za to. Ta knížka je už od pohledu moc hezká. A pro mě fanatika do řecké mytologie jako stvořená. :D


Volání minulosti 1.část

24. března 2012 v 13:09 | Půlnoční Víla Lea |  Příběhy
Nevim sice jestli někdo mojí povídku Měsíční čarodějka četl, ale prostě jsem jí smazala a dopsala jí na webu, který sem vám sem už jednou dávala. Tak sem začala psát novou povídku. Doufám že bude mít aspoň nějaký ohlas. :) Jo a ještě něco. Pokračování mám už dopsané, tak je jenom na vás kdy přidám další díl.

Tahle povídka ani v nejmenším nevychází z historie. Ani postavy nejsou skutečné, tak v tom žádnou skutečnost nehledejte. :D

S křikem jsem se probudila ve své posteli. Vyděšeně jsem se začala rozhlížet na všechny strany. Byla jsem stále ve svém pokoji. Úlevně jsem si oddechla, a protřela si spánky. Tenhle sen se mi poslední dobou pořád vrací. Ten sen se odehrává někdy koncem devatenáctého století. Mám tam na sobě takové krásné bílé šaty se spodničkou a korzetem, jak se v tu dobu nosili. Na hlavě jsem měla takový složitý drdol, a bonnet se zavázáním pod bradou. Běžela jsem nějakou temnou uličkou uprostřed noci. Nevím před čím jsem utíkala, ale věděla jsem že musím pryč.

Věděla jsem, že už nemá cenu jít ještě spát. Podívala jsem se na budík a rozsvítila. Byla chvilka po páté. Podívala jsem se do zrcadla na své rovné černé vlasy spadající na ramena, bílou kůži, a stříbrnošedé oči, lemované hustými řasami. Dneska jdeme se školou na prohlídku nějakého zámku.Zrovna se procházím starými chodbami zámku. Vstoupila jsem do ohromné komnaty.

,,Pomoc!'' ozvalo se jakoby odnikud. Překvapeně jsem sebou trhla.

,,Kdo to byl?'' zeptala jsem se do ticha.

,,Risio! Už pojď!'' pobídla mě učitelka. Vstoupila jsem ještě do krásnější místnosti. Všichni stáli kolem průvodkyně, která mluvila o obrazu, který visel za jejími zády. Připojila jsem se ke své třídě. Jakmile mi zrak padl na obraz, musela jsem vynaložit spoustu úsilí, abych se tam přede všemi nesložila. Na obraze byla dívka v bílých šatech, se složitým účesem, který byl ozdoben malou bílou mašlí. V ruce držela bílý slunečník olemovaný bílou krajkou. To ale nebylo to, kvůli čemu mě málem popadl amok. Vypadala přesně jako já. Byla úplně stejná. Stejný oči, stejný vlasy. Nevím ale, jestli si toho všimly i ostatní.

,,Hraběnka Eleanor. Příjmení nikdy nepoužívala. Není známo proč. Zemřela v raných sedmnácti letech, kdy jí přepadl její opilý snoubenec.'' vyprávěla nám starší paní, která nás tady prováděla. Všichni se začali přesouvat do další místnosti. Pomalu jsem šla za nimi. Najednou jsem zase zaslechla ten hlas.

,,Pomoc!'' Zmateně jsem se začala rozhlížet kolem dokola, ale nikdo kolem nebyl. Ten hlas byl stále hlasitější a zoufalejší. Musela jsem si zacpat uši. Připadalo mi, jakoby se to kolem mě začalo točit. Bylo to stále rychlejší a rychlejší. A pak jsem padala…

Dreams

24. března 2012 v 12:52 | Půlnoční Víla Lea |  Hry
Tak jsem si řekla že vám sem dám nějakou další hru. A úplně sem zapomněla na tuhle, kterou mám fakt moc ráda. Sice normálně tyhle rozdílový hry mo nemusim, ale tahle se mi prostě líbí. Ve hře se vám postupně zobrazují obrázky, a vy musíte hledat rozdíly. Ponořte se do nádherného snu, a nechte se unášet překrásnou hudbou.

Vampire Knight Guilty

16. března 2012 v 9:25 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Takže jsem včera dokoukala druhou řadu Vampire knight Guilty. Škoda že nezfilmovaly i ty dalaší díly. Ale třeba je ještě udělaj. Já si to zatim přečtu jako mangu. Tady máte opening a ending. Ending je zase od Kanon Wakeshima a jmenuje se Suna no Oshiro.

Vampire knight

13. března 2012 v 17:40 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Jsem neměla nějak náladu na Umineko, a tak jsem si pustila anime, na které jsem se chtěla už hodně dlouho kouknout. Nechce se mi rozepisovat o čem to je, tak tady máte opening, a protože se mi víc líbí ending, tak ho tady máte taky. :D

Upy

11. března 2012 v 8:58 | Půlnoční Víla Lea |  Příšerky Engendros
"klaďas"

Zásadový, kritický a silně moralizující. Upy je Engendro, který se většinu času snaží dělat jen dobro a po zbývající dobu chce změnit špatné postoje a zbrklé jednání ostatních. Upy hodně přemýšlí o svém životním stylu a snaží se, aby jeho aktivity byly skvělým příkladem pro každého a téměř vždy má pocit, že má pravdu.

Upy je pracovitý a disciplinovaný, usiluje o to, aby jednoho dne dosáhl nejvyššího stupínku dokonalosti, který by mu dodal pár bílých křídel, jako mají andělé. Je to ten největší perfekcionista a opravdový dříč ze všech Engendros.

Často ho můžete slyšet říkat jeho oblíbené heslo "Kdybyste mě byli poslouchali předtím, tohle by se nikdy nestalo!"
Typická barva: stříbrná
Symbolické zvíře: teriér, mravenec a včela
Symbolická země: Rusko


- Psychologický profil
"Jsem perfekcionista a workoholik, kritický k sobě i ostatním. Někdy si myslím, že já jediný mám pravdu."
- Pozitiva
"Jsem disciplinovaný, moudrý a dělám dobré skutky."
- Negativa
"Jsem panovačný, kritický a někdy netolerantní."
- Největší obava
"Nebýt dokonalý."
- Záliby
"Být všude včas a vstávat brzy."
- Co nikdy neudělám
"Chybu."
- Na co jsem pyšný
"Dělat vše perfektně."
- Oblíbené motto
"Kdybyste mě poslechli, tohle by se nikdy nestalo."
- Životní styl
"Jednoduchý."
- Užitečný dárek
"Něco trošku výstředního."
- Nesplněný sen
"Tajné přání být majitelem pravdy."
- Psychologická vada
"Vztek."

Tekken 5

9. března 2012 v 21:00 | Půlnoční Víla Lea |  Tekken
Tak dneska dostal k narozkám brácha Tekken 5. První bojová hra která mě opravdu baví. Je fakt dobrá. Ještě teď tady brácha hraje. Já hraju za Asuko. Nějak jsem si jí oblíbila. A to jsem si myslela, že si postavu nevyberu. Tak kámoška hraje za Ling, tak jsem zvědavá, co řekne na to že hraju za Asuko. No jo, mám prostě z tý hry radost. Na závěr tady máte pár obrázků Asuko.

Můj oblíbený motýl

7. března 2012 v 10:44 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak tady je můj oblíbený motýl. Nevím jak se jmenuje. Dřív jsem si myslela že je to photoshop ale není. Že je nádherný.

4.série Umineko no Naku koro ni

3. března 2012 v 10:47 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak jsem dneska dokoukala třetí řadu Umineko no naku koro ni. A musím říct, že tohle jsem nečekala. Ty zvraty tam jsou tak nepředvídatelné, že si ani nemůžu tipnout co bude nakonci. Teď se tam objevila nová postava Ange. Ještě toho ale moc o ní nevím. V té čtvrté sérii by měla být už Maria čarodějka. Nevim to ale jistě. Máte tady opening na čtvrtou řadu. Je skoro stejný, jako ten na třetí, jen je jiný na začátku ten portrét, a Maria má jiný oblečení na tom hřbitvě. To mě právě vedlo k tomu, že už bude čarodějka.
Doufám že tento blog ještě někdy navštívíš.