Zákaz kopírování všech příběhů!!!
Všechny reklamy dávejte do komentů ZDE!

Duben 2012

Jabloň

30. dubna 2012 v 8:17 | Půlnoční Víla Lea |  Básně
Anotace: Tak nám zase naše jabloň rozkvetla, a já prostě o ní musela nějakou báseň napsat. :)

Jabloni krásná,
co tu stojíš, co si přeješ
v téhle chvíli.

Krásnými květy oplýváš,
aby si mohla sladké plody darovat.

V zimě zase shodíš svůj šat,
a na jaře, můžeš zase začít odznova

Pod korunou sakury

30. dubna 2012 v 8:16 | Půlnoční Víla Lea |  Příběhy
Anotace: Včera jsem vám sem psala, že vám sem dám novou povídku. Tahle to sice není ale snad se bude líbit. :)


Lehký vítr se přehoupl přes květinovou zahradu. Podél domu, pak profičel kolem živého plotu, přes zářivě zelenou trávu, kolem pestrobarevného záhonu květin…Najednou se rozletěl na všechny strany. Jedna část obletěla korunu fialovo růžové sakury. Květy stromu se ihned roztančily. Pod stromem seděli na lavičce dvě sedmileté dívky, a hráli si s překrásnou, ale přesto jednoduchou panenkou. Ta z dívek, která držela v rukou panenku, měla na sobě tmavě zelené šaty. Zaujatě něco té druhé vyprávěla. Dívka, co byla vedle ní, měla na sobě blankytně modré šaty, a svýma kouřovýma očima sledovala holčičku naproti sobě. Obě dvě se šťastně smály. Vtom se ta v modrém zadívala do dálky, jakoby na něco vzpomínala. Najednou se začala bláznivě smát. Její výraz připomínal šílence, co se pokouší někoho zabít. Dívenka vedle ní ztichla, a překvapeně se na ní podívala.

,,Děje se něco Katie?'' Katie se na ní podívala. Každý člověk, co by v tomto okamžiku spatřil její výraz, by nejspíš honem rychle zmizel. Holčička se však nebála Katie, ale měla strach z toho, co způsobilo takový obrat jejích emocí.

,,Už zase přichází. Chce tě ode mě oddělit. Přitom ale neví, že já si k tobě vždycky najdu cestu.'' Dívka se vyděšeně rozhlédla na všechny strany, a objala Katie.

,,Já tě nikdy neopustím!'' Katie se jenom usmála, a taky jí objala. Najednou ze dveří domu vyšla přísně vypadající žena. Její pohled se okamžitě stočil k dvěma dívkám. Úsměv jí ztvrdl na tváři. Rychlým krokem přistoupila k lavičce.

,,Co tu zase děláš Anne?'' Anne se odtrhla od Katie, a strachem naplněným pohledem zvedla hlavu k ženě.

,,Hraji si s Katie.'' odpověděla Anne prostě. V očích ženy se objevila nemilosrdná zlost.

,,Kolikrát ti mám říkat, že žádná Katie neexistuje! Tak už konečně mi přestaň lhát, že tu je!'' začala na Anne řvát. Anne se nahrnuly do očí slzy, které brzy propukly v neuvěřitelný pláč.

,,Ale ona tu je. Copak jí nevidíš?'' Žena prudce uchopila Anne za předloktí, a strhla jí z lavičky.

,,Už nikdy o ní nebudeš mluvit rozumíš!'' řekla naštvaně, a dala ubohé Anne facku. Anne se na ní s uslzeným pohledem těžce obrátila, a sklonila hlavu. Osoba jí vytáhla na nohy, a začala jí táhnout směrem k domu.

,,Katie! Ne, pusťte mě!'' Anne se snažila dost s ženina sevření, ale nebylo to nic platné. Byla proti ní moc silná. Katie se smutně podívala na odcházející Anne, a pak se na její tváři objevil skoro nepatrný úsměv.

,,Já si tě najdu…''

The Birthday Massacre - Blue

29. dubna 2012 v 16:49 | Temná Víla Terka |  videa

Co nás v nejbližší době čeká?

29. dubna 2012 v 9:18 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Takže, v nejbližší době by jsem sem měla přidat novou povídku. I když přesně nevím kdy to bude, jelikož celej dům je vzhůru nohama, protože se bude stěhovat. Ale první kapitolu a druhou už mám dopsanou, takže pak už jenom přepíšu do počítače. Bude to můj první pokus o příběh v tak trochu jiném světě. Já se o to pokoušela už několikrát ale nikdy se mi to nepovedlo. Bude tam hodně vymyšlených věcí většinou ze strany rostlin, takže vždycky na konci příběhu budou vysvětlivky. :D Taky bych chtěla poděkovat Terce, že se sem vrátila, a že konečně změnila ten dess. Já se o to několikrát pokoušela, ale vždycky jsem to úplně zkazila takže se radši už do toho nebudu montovat. Takže to bude asi všechno...

Chvilková sněhová přeháňka

28. dubna 2012 v 21:56 | Temná Víla Terka |  V terénu
Zdraví vás temná víla Terka, musím uznat, že už je to dlouho co jsem sem naposledy zavítala, ale to není podstatné.
Bude to asi měsíc co jsem měla narozeninou oslavu a přehnala se tam taková divná sněhová bouřka. Miluju sníh a zimu, ale rozhodně jsem nečekala že mě navštvíví na moje narozeniny. Celý den bylo slunečno, ale najednou začal padat bílý sníh do mých černých vlasů, které mi vlály v mrazivém větru, byl to tak krásný pocit a škoda, že jen chvilkový. Do paměti se mi vracelo jak jsem se po večerech procházela v mrazivém počasí a čerstvě bílém napadlém sněhu. Zima je nejchaldnější roční období, které mi připomíná chladnoucí duše, samotu, ale hlavně to ticho v kterém je slyšet praskání zmrzlých větví, probouzí to ve mě takový magický pocit, který miluji. Přidávám sem fotky, které jsem rychle stihla nafotit.
diplom pro Helisu :)

28. dubna 2012 v 21:41 | Temná Víla Terka |  Soutěže

Omlouvám se, že jsem to tak odflákla, ale už se o grafiku vůbec nezajímám a mimochodem jsem se vrátila na blog. :)

Omluva...

24. dubna 2012 v 9:34 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Moc se omlouvám, že sem v poslední době nic nepřidávám, ale nějak to prostě nestíhám. My ted' máme samí písemky, takže mi nějak nezbývá moc času. Navíc mě zatím ani nenapadá o čem psát. I když v počítači mám ještě ten druhej díl Volání minulosti, ale nějak pořád se mi nechce to konečně do toho počítače opsat celý. Stejně to asi ani nikdo nečte. Jenom aby jste nezoufaly že jsem s tímhle blogem skončila (i když někdo by se spíš radoval, a to měl tenhle blog ke konci hodně blízko už opravdu mockrát). :D

Rozen maiden: Traumend

10. dubna 2012 v 15:44 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak jsem už konečně zkoukla první řadu Rozen maiden. To anime se mi opravdu moc líbí. Už jsem se rozhodla pro nejoblíbenější panenku, tedy Shinku. V mém případě je to dost divný, protože většinou se mi v anime líbí spíš záporáci, nebo vedlejší postavy. Téměř nikdy hlavní. Ale prostě tomu neutrálnímu pohledu, generálskému poroučení a všednímu fackování a kopáním Juna nešlo odolat. Včera jsem začala koukat na druhou řadu Rozen maiden: Traumend. Zatím to vypadá moc dobře. Tady máte opening a ending k druhé řadě.

Myšlenky

10. dubna 2012 v 9:40 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Zrovna sedím na hodině informatiky. Máme volnou hodinu. Jelikož nám blokly další stránky, nemám tu moc co dělat. Myšlenky my utíkají po celé místnosti, a já se jenom divím, jak můžu najednou myslet na tolik rozdílných věcí. Asi za to může moje rozpolcená osobnost. Všichni kolem mě nezaujatě ťukají do klávesnice, a já lituju toho že sebou nemám papír, abych téhle chvilky trochu využila. Jedna moje část mosku si stále opakuje jedno a to samé slovo, a je mu úplně fuk že už dávno ztratilo smysl. Další část obdivuje to krásné písmo, kterým píšu tenhle článek. Další se nemůže dočkat až přijdu domů, pžečtu si pár kapitol z jedné knížky, a pak zkoukne pár dílů Rozen maiden: Traumend. A další část se snaží vzpomenout, jak se japonsky píšou živly. Jak vidítě, myslim oprvadu na spoustu věcí. A je toho tam o hodně víc, ale trvalo by moc dlouho než by to všechno rozebrala. Jak tak koukám, tak jsem napsala článek úplně o ničem. No jo, člověk to ze sebe hold musí nějak dostat...

Tak trochu jiné jaro

8. dubna 2012 v 19:23 | Půlnoční Víla Lea |  Básně
Anotace: Tak nám zase začaly mírné sněhové přeháňky, a mně to nedalo a zkusila jsem něco napsat.

Na jaře se tráva zazelená,

a květiny vyrostou,stromy šťastně

rozkvetou jako každý rok.Letos je tomu však jinak.

Stromy jednou rozkvetou,

však na to je pohřbí čisté bělmo.Se vzduchem krásné vločky tančí,

jako by se blížila zima oznamují.Chvíli slunce svítí, pak zas fouká vítr,

příroda se zbláznila, to každý pozná za chvilku.

Rozen Maiden

5. dubna 2012 v 18:28 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tohle anime mě okouzlilo na první pohled. Celková atmosféra je úžasná, a ty malé roztomilé panenky v nádherných šatech jsou prostě úžasné. Těžko bych si vybírala kterou mám nejradši. Zatím sem ve čtvrtém díle první řady, tak sem se ještě moc daleko nedostala. Třeba vám sem časem o tomhle anime napíšu víc.

Nový trailer

1. dubna 2012 v 18:44 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak jsem našla nový trailer k filmu Sněhurka a lovec. Upřímně se na něj těšim už dlouho. V tomhle traileru je ohodně víc věcí než v tom předchozím tak si ho užijte. :)

Doufám že tento blog ještě někdy navštívíš.