Zákaz kopírování všech příběhů!!!
Všechny reklamy dávejte do komentů ZDE!

Červenec 2012

Anketa 5

29. července 2012 v 9:38 | Půlnoční Víla Lea |  Informace
Takže se to konečně vyrovnalo, a já tady mám výsledky.

Anketa

Píšete si deník?

Ano 22.2% (2)
Ano, ale moc se mu nevěnuji 44.4% (4)
Ne 33.3% (3)


Zatim nevim jakou tam dám novou anketu, ale snad mě něco napadne.

Nový hry

27. července 2012 v 11:42 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Našla jsem trailery na dvě boží hry na PC. Myslim že ještě nejsou v prodeji, ale nevim to jistě. Obě dvě vypadaj opravdu dobře.
Nedokážu se mezi něma rozhodnout. Už je to docela dlouho kdy se mi líbila tolik nějaká hra na PC. A jaká se líbí vám víc?

Moulin Rouge

26. července 2012 v 17:14 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak jsem se na tenhle film zase po dlouhé době koukla. My jsme ho měly nahranej na kazetě, takže po stěhovávání jsem si ho neměla jak pustit. Tak jsem si ho dneska stáhla. Na tomhle filmu jsem prakticky vyrostla, protože moje ségra, když byla ve stejnym věku asi jako teď já, si ho pořád pouštěla. Písničky z toho hrály v baráku skoro pořád. A nějak mi to zůstalo až do teďka. Je to prostě hrozně krásnej, a hrozně smutnej film. Nejlepší tam jsou ty dokonalí záběry na tu Eiffelovku. Tady máte trailer, a nějaký písničky.

Samozřejmě jsem u toho stejně jako vždycky bulila jak želva.


Nový video Once upon a time

19. července 2012 v 21:46 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Našla jsem nový video Once upon a time. Není tam ale nic nového z druhé série. Je to spíše takový souhrn první řady.


Sestřih úvodních titulků

18. července 2012 v 11:53 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Našla jsem sestřih všech úvodních titulků ze seriálu Once upon a time. Ke konci jsou tam myslím ještě tři navíc, které se objeví ve druhé sérii. Myslím že to je ta Růženka, Mulan, a ta kouzelná fazole.


Ostrov zasvěcení

15. července 2012 v 13:11 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Tak včera jsem přidala do své knihovničky nový přírůstek. Není to žádné pokračování, takže si tam budu asi v budoucnu muset udělat místo na další díly, které bude tahle kniha jako mnohé další mít taky. Už podle názvu se dá poznat jak se ta kniha jmenuje. Celá série se jmenuje ,,Sedmý smysl'' a je poměrně nová. Vyšla 2. května tohohle roku. Autorkou je češka, a kniha je hodně inspirovaná Harrym Potterem, i když děj je zase úplně jiný, a stejný tam je jenom to že chodí do školy pro čaroděje. Ale mně osobně se mi líbí víc než Harry Potter. :)

Anketa 4

14. července 2012 v 14:40 | Půlnoční Víla Lea |  Informace
Tak tady jsou další výsledky ankety. Hned sem přidám další anketu. :)

Máte teď rozečtenou nějakou knihu?
Ano 75% (3)
Zatím ne 25% (1)
Nebaví mě číst 0% (0)
U tadytý ankety jsem tak nějak věděla jaký budou odpoědi. Jsem zvědavá co odpovíte na tu novou anketu.

Origami

13. července 2012 v 17:07 | Půlnoční Víla Lea
Taky obdivujete ty lidi, kteří dokáží z pouhý překládání papíru něco takového vytvořit? Já teda rozhodně ano. I když s mými nervy pochybuju že bych něco takového dokázala. Nejspíš by to dopadlo tak, že bych se nejspíš udusila v hromadě roztrhaných papírů. Ale koukat na to je fajn. Zkoušely jste někdy skládat origami?

Takovýhle videí existuje hrozně moc, ale kdybych jich vám sem dala víc, nejspíš by se mi náš chudák notebook zase sekl jak to v poslední době dělá několikrát denně. Ještě že už mamce přišly ty peníze za starý barák. KOnečně si bude moct tenhle náš stařeček odpočinout. :)

Anketa 3

8. července 2012 v 21:06 | Půlnoční Víla Lea |  Informace
Tak tahle anketa dopadla opravdu nerozhodně. A ani se nedivim. Kdybych mohla, tak bych musela kliknout na víc věcí. :)


Kdyby jste si musely z těhle míst vybrat, které by jste si vybraly?
Les, louka, prostě příroda 28.6% (2)
Město 14.3% (1)
Knihovna 28.6% (2)
Škola 0% (0)
Svůj pokoj 28.6% (2)
Zveřejnila jsem teď novou anketu, tak můžete začít. :)

Once upon a time obrázky

8. července 2012 v 9:41 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Nějak vůbec nevím co sem přidat. Buď koukám na Once upon a time, a nebo čtu Eragona. Tak vám sem aspoň dám pár obrázků těch hlavnějším postav z toho seriálu.

Tadyto je dcera Sněhurky, Emma.

A tadyto je její syn Henry.

A tohle je Zlá královna, v našem světě jen Regina. I když vzhledem k její minulosti, se jí ani nedivim že je tak zlá.Rampelník/Pan Gold, taková nestranná osoba, která se objevuje snad v každém díle.


Sněhurka/Mary Margaret, jedna z hlavních postav.

Princ James/David, manžel Sněhurky.


Červená Karkulka/Ruby, není sice tak moc hlavní postava, ale objevuje se tam hodně často, a já jí mám hodně ráda. Přece jen kdo by odolal Červené Karkulce, která se za úplňku, když nemá červený plášť mění ve krvežíznivého vlkodlaka? :D Postav je samozřejmě o moc víc, tady jsou jen ty základní, pak se to různě rozvíjí, a postav se objevuje stále víc.

Komenty affs za červen a náš vůdčí kocour

6. července 2012 v 12:15 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Koukala jsem se na blog Haidy, že tam má statistiku komentářů na měsíc červen. Tak mě napadlo, žebych to taky mohla zpočítat. Protože jsem Dee, Soi3ru a Ellu/ellaveci přidala teprve nedavno, nebudu je sem započítávat. Takže toho zas tolik nebude. :)

Hidatsenka-4
Bell/Patricie-6

Komentů bylo hodně, když se vezme v úvahu, že celkově bylo článků jen sedm. Snad budu mít v červenci víc inspirace.

Dneska jsem zase po dlouhé době viděla našeho kocoura Tygiho. Kvůli tomu, že teďka bydlí s mojí ségrou, ho moc nevidim. I když ségra bydlí jen o jedno patro výš. Dneska ho vzala na zahradu, a já se divila, jak za tu dobu vyrostl. Byl opravdu velkej. Jeden kcour se tam na něj hned nalepil. Vždycky když se Tygi posunul o kus dál, kocour za ním kousek cupital, lehnul si, a čekal co Tygi udělá dál. Ségra Tygiho zatím moc za kočkama nepouštěla od té doby co jsme se přestěhovali, a dneska to bylo myslím poprvé. U nás je koček docela hodně, a všechny jsou vykastrované, a menší než Tygi. Třeba si přece jen tady vybuduje nějakou pozici, jako to měl u starého baráku. :D

Tyhle obrázky jsou sice trochu staré, ale novější jsem nenašla.

Once Upon a Time

5. července 2012 v 13:46 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Dneska jsem začala koukat na nový seriál. Asi před dvěma měsíci mi o něm ségra říkala, a mně se jako první vybavila Arabela. Pak mě ale napadlo, proč by zrovna moje ségra na něco takovýho koukala? Chtěla jsem se na to podívat, ale nepamatovala jsem si jak se to jmenuje. Až dneska. Opravdu se mi to líbí. V překladu to myslím má být něco jako ,,Bylo, nebylo.'' Je to o tom, že zlá čarodějnice zakleje všechny pohádkové bytosti do městečka v našem světě, kde je zmrazen čas. Nikdo z nich si nepamatuje, kdo správně je. Jen ztracená dcera Sněhurky, může kletbu zlomit. Nenechte se tím vyvézt z míry. Vím že to nezní nějak úžasně, takže tady máte trailer, ať se přesvědčíte o opaku...


Dark Shadows trailer

4. července 2012 v 18:52 | Půlnoční Víla Lea |  videa
Tak tady je trailer na nejnovější film Tima Burtona.


Poslední díl Percy Jacksona

4. července 2012 v 15:54 | Půlnoční Víla Lea |  Články
Konečně se dozvim jak to skončí. Já si dřív myslela, že poslední díl je ta ,,Bitva o labyrint'', takže mě trochu zklamalo že si budu muset ještě počkat. Sice si ještě potom ty první tři díly dokoupim, protože jsem je četla na počítači, ale to už tak neřešim :D.


Mlha

3. července 2012 v 13:34 | Půlnoční Víla Lea |  Básně
Ty básně mi pravdu nejdou. Asi bych se měla konečně přestat o ně pokoušet xD. Dneska ráno jsem se probudila, a měla jsem v hlavě tuto básničku. Rychle jsem to ale zapomněla, takže jsem to z tý hlavy vyloženě tahala. Říkám vám, ale že to neni nic úžasnýho. Dávám to sem hlavně kvůli tomu, abych byla trochu aktuální.

Ráno, když zrovna svítá,
celý svět přede mnou skrývá.
Jako tenká záclonka zahaluje obzor,
snažím se jí chytit, ale cítím jen chladno.

Obklopuje mě ze všech stran,
vztáhne nade mě ruku,
cítím jak se ve mně všechno svírá,
pomine to v mžiku.

Už nevidím ani na krok, oslepla jsem snad?
Ten kdo to měl na svědomí, byla ta vražedná mlha...
Doufám že tento blog ještě někdy navštívíš.