Zákaz kopírování všech příběhů!!!
Všechny reklamy dávejte do komentů ZDE!

Červenec 2013

Trailery na 3.řadu OUAT

21. července 2013 v 12:33 | Midnight |  videa
Našla jsem dva trailery na nadcházející třetí řadu Once Upon a Time. V tom prvním jsou jen sestříhané scény z první a druhé řady ale podle toho druhého to vypadá že ve třetí řadě se už objeví malá mořská víla která měla být už ve druhý. Jsem na další řadu docela zvědavá protože ta druhá mě lehce zklamala.
Merlin

18. července 2013 v 12:02 | Midnight |  Články
Pozor, obsahuje spoilery!!!!!

Tak jsem včera dokoukala Merlina. Docela mě konec zklamal. Ani ne tím že Artuš umřel to jsem docela i čekala když i v té pověsti umřel, ale nějaká moje část tak nějak doufala že ho Merlin stihne dostat na ten ostrov když je tam tolik věcí jinak. Spíš mě tam mrzelo že oni tam celých pět řad pořád omýlaj jak Artuš spojí království a vznikne Albion a čarodějové zase budou svobodní a nakonec to tam ani nebylo jestli to tak teda bylo. Možná to potom Gwen zařídila když zjistila že Merlin byl taky čaroděj. Taky je škoda že tam neukázali co bylo s tou Aithusou. Nevím jestli si vy kteří jste to taky viděli na to taky vzpomínáte, ale přijde mi že dvě vize které měla Morgana se pak vůbec nevyplnili. Nevím jestli jsem si toho tam nevšimla ale třeba ta vize kde byla ona a Aithusa v nějaké té jámě nebo studni, to se tam vůbec nestalo nebo to jak ona ležela na tom bitevním poli Merlina o pomoc. Vím že on tom tam prošel až k Artušovi ale že by ho tam nějak Morgana prosila jsem teda nepostřehla. Taky mi docela vrtalo hlavou jak mohla mít Morgana legitimní právo na trůn když byla vlastně bastard. Stejně se mi ale hrozně tenhle seriál líbil. Po dlouhý době zase něco co mě fakt nepustilo. Všem doporučuju. :)


Trailer na 1.řadu

Trailer 2.řadaTrailer 3.řada


Trailer 4.řada


Trailer 5.řadaCarrie

17. července 2013 v 19:06 | Midnight |  videa
Dneska jsem zjistila že natočili nově Carrie. Asi už jim docházejí nápady nebo nevim ale nestěžuju si :D. Třeba tahle verze bude víc podle knížky. Ne že by ta stará nebyla dobrý ale prostě mi tam něco chybělo. Asi to bude tim že jsem dřív četla knížku než film. Teď jsem nedávno koukala na tu verzi z roku 2002. Ta se mi teda líbila víc než ta stará. Přišlo mi že to bylo víc podle knížky hlavně těmi detaily. V obou verzích zatím pozměnili konec. V té staré Carrie ani neprošla městem jako v knize, šla rovnou domů a svou matku zabila noži které na ní ,,poslala'' a pak se na ně zřítil dům. V té pozdější verzi svou matku zabila stejně jako v knize tedy jí zastavila srdce. V knize ale Carrie umře tak že její matka jí ještě stihne bodnout nožem a ona poté co odejde z domu vykrvácí. V té novější verzi nejspíš režisérovi bylo Carrie líto takže to udělali tak že Sue Carrie zachránila a odvezla jí na Floridu zatímco si všichni ostatní mysleli že je mrtvá. Jsem zvědavá jaký konec bude mít ta nejnovější verze z tohohle roku. Chloë Moretz která bude hrát Carrie mám moc ráda tak se obvzlášť těšim hlavně když jsem viděla trailer který vypadá docela slibně. Tak tady je trailer a teaser. :)

Doufám že tento blog ještě někdy navštívíš.